اخبار مدرسه

هشتمی های میردامادی فینالیست شدند

تاریخ انتشار : 1396/11/10

تیم بسکتبال پایه هشتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی - واحد میرداماد با دو پیروزی به فینال مسابقات طلیعه نور رسیدند.

بسکتبالیست های پایه هشتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد میرداماد در مسابقات المپیاد ورزشی طلیعه نور فینالیست شدند. مسابقات بسکتبال در طی دو هفته و با حضور 5 تیم برگزار شد.

در هفته اول این رقابت ها تیم پایه هشتم واحد میرداماد با قرعه استراحت مواجه شد. در همین هفته میردامادی ها موفق شدند در یک بازی آسان تیم واحد فرمانیه را 21 بر 3 شکست دهد.

بازی های هفته دوم این رقابت ها هم با پیروزی تیم پایه هشتم دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد میرداماد همراه بود. میردامادی ها در هفته دوم به مصاف تیم قدرتمند آبشناسان رفتند. آبشناسان سال گذشته به قهرمانی رسیده بود و امسال هم برای دفاع از آن پابه میدان مسابقات گذاشتند. بازی خوب بازیکنان واحد میرداماد اما باعث شد که آبشناسانی ها کاملا غافلگیر شوند. در این بازی که با هیجانی خاصی دنبال شد میردامادی ها شکست سختی به واحد آبشناسان تحمیل کردند و با نتیجه 14 بر 5 از سد حریف گذشتند.

تیم بسکتبال آبشناسان از جدول بازنده ها به فینال راه پیدا کرد. بدین ترتیب این دو تیم در فینال این مسابقات یک بازی دیگر هم با هم برگزار خواهند کرد. مسابقه فینال پایه هشتم پنج شنبه سوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.