اخبار مدرسه

اردوی مطالعاتی پایه چهارم واحد پاسداران

تاریخ انتشار : 1396/9/25

دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران از امروز اردوی مطالعاتی جمع بندی خود را آغاز می کنند.

اردوی مطالعاتی جمع بندی نیمسال اول دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران از امروز، شنبه 25 آذرماه آغاز می شود. در این اردو دانش آموزان به مدت یک هفته از ساعت 7:30 تا 20:30 در مدرسه حضور خواهند داشت.

سید محسن سید علیخانی معاون آموزشی و مشاور پیش دانشگاهی دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران درباره این اردو می گوید: «این اردو با هدف جمع بندی نهایی دروس و رفع اشکال برگزار می شود و دانش آموزان می بایست در آن درسهای مختلف را در بالاترین سطح مطالعه کنند.»

سیدعلیخانی درباره جزییات این اردو افزود: «در این اردوی مطالعاتی دانش آموزان گروه ریاضی دروس ریاضیات پایه، شیمی چهارم و هندسه تحلیلی و دانش آموزان گروه تجربی دروس ریاضیات عمومی، شیمی چهارم، زیست پایه و پیش را در برنامه ی خود دارند. بنابراین دانش آموزان باید همه منابع لازم برای مطالعه ی این دروس را به همراه داشته باشند. علاوه بر این منابع جزوه جمع بندی بسیار مناسبی هم توسط مدرسه آماده شده و امروز در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.»

معاون آموزشی و مشاور پیش دانشگاهی دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران توصیه هایی هم برای دانش آموزان دارد: «با توجه به طولانی بودن زمان اردو، توصیه می شود که دانش آموزان غذا و میان وعده های مقوی به همراه داشته باشند. یک نوبت میان وعده در روز توسط مدرسه مهیا شده است. بنابراین دانش آموزان اجازه ی خروج از مدرسه برای تهیه ی مواد خوراکی را ندارد.»