اخبار مدرسه

بودجه بندی آزمون آزمایشی 24 آذر

تاریخ انتشار : 1396/9/18

دانش آموزان پایه دهم و یازدهم دبیرستان های دوره دوم علامه طباطبایی - واحدهای شریعتی و پاسداران در آزمون جامع آزمایشی شرکت خواهند کرد.

دومین آزمون جامع آزمایشی دبیرستان های دوره دوم علامه طباطبایی جمعه 24 آذر ماه برگزار می شود. این آزمون از ساعت 9 صبح تا ساعت 12:45 در دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد پاسداران برگزار خواهد شد.

در این آزمون از همه درسهای پایه دهم و یازدهم سوال مطرح می شود و دانش آموزان در وضعیتی کاملا شبیه به جلسه کنکور سراسری در آن شرکت می کنند.

در آزمون جامع آزمایشی دانش آموزان پایه دهم در رشته ریاضی- فیزیک درسهای هندسه و فیزیک را آزمون می دهند. همچنین دانش آموزان رشته علوم تجربی در همین پایه فیزیک و زیست امتحان خواهند داد. آزمون درسهای فارسی، عربی، دینی، زبان انگلیسی، ریاضی و شیمی هم به صورت مشترک برای دانش آموزان هر دو رشته ریاضی و تجربی برگزار می شود.

در پایه یازدهم دانش آموزان رشته ریاضی می بایست به پرسش هایی از درسهای حسابان، هندسه، آمار و احتمال و فیزیک پاسخ دهند. دانش آموزان پایه یازدهمی رشته تجربی هم فیزیک، ریاضی و زیست شناسی را به صورت تخصصی امتحان خواهند داد. همچنین دانش آموزان هر دو رشته ریاضی و تجربی درسهای فارسی، عربی، دینی، زبان انگلیسی، زمین شناسی و شیمی را به صورت مشترک امتحان می دهند.

اولین آزمون جامع آزمایشی دبیرستان های دوره دوم علامه طباطبایی جمعه 12 آبان ماه به میزبانی واحد شریعتی برگزار شد.

بودجه بندی این آزمون برای پایه های دهم و یازدهم بدین شرح است:

پایه دهم:

 

پایه یازدهم: