اخبار مدرسه

نحوه ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی اعلام شد

تاریخ انتشار : 1400/10/15

متقاضیان ثبت نام در دبستان ها (1402-1401) این خبر را بخوانند.

ثبت نام پیش دبستان و دبستان های پسرانه و دخترانه مجتمع علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 1402-1401 از 15 دی ماه سال جاری آغاز شد.

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره 3 از متقاضیان ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی دعوت کرد تا برای پیش ثبت نام به بخش «سامانه ها» و قسمت «ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی» در سایت www.alameh.ir مراجعه کنند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «در آستانه سی اُمین سال فعالیت مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، پیش ثبت نام پیش دبستان و دبستان های پسرانه و دخترانه برای سال تحصیلی 1402-1401 از تاریخ 1400/10/15 آغاز می شود.» علاقه مندان ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی می توانند با ورود به سامانه و ثبت مشخصات نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایند.

اطلاعیه ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی، درباره شرایط پذیرش دانش آموز در دبستان های علامه طباطبایی تصریح کرده است: «ثبت نام متقاضیان از طریق مصاحبه انجام می گیرد.»

مراحل ثبت نام برای دبستان ها به شرح زیر است:

  1. ورود به سایت www.alameh.ir
  2. ورود به بخش «سامانه ها» و انتخاب لینک «ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی».
  3. انتخاب پایه مورد نظر با در نظر گرفتن جنسیت دانش آموز.
  4. ثبت اطلاعات اولیه و دریافت کد و رمز عبور.
  5. ادامه فرایند ثبت نام و درنهایت تایید اطلاعات و دریافت کد رسید ثبت نام.

چه مدارسی را می توانید انتخاب کنید؟

دانش آموزان پسر می توانند در واحدهای پسرانه نیاوران و پاسداران ثبت نام کنند. واحدهای دخترانه تهرانپارس دوره اول و تهرانپارس دوره دوم نیز پذیرای متقاضیان دختر خواهند بود.

متقاضیان ثبت نام توجه داشته باشند که فرآیند پیش ثبت نام زمانی در سامانه به اتمام می رسد که «رسید ثبت نام» نمایش داده شود.
تاریخ پایان پیش ثبت نام در دبستان های علامه طباطبایی 1401/3/31 در نظر گرفته شده است.

تذکر مهم: برای انجام پیش ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی ابتدا اطلاعیه ها را به دقت مطالعه نمایید. آنگاه از درگاهی که لینک آن در انتهای خبر برایتان گذاشته شده است به «سامانه ستاد ثبت نام» مراجعه کنید و مراحل خواسته شده در سامانه را به دقت پیگیری نمایید تا پیش ثبت نام شما تکمیل شود.

از طریق کادرهای زیر ابتدا اینفوگرافی ثبت نام را  به دقت مطالعه نمایید و سپس وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید: