اخبار مدرسه

قهرمانی ربات های میردامادی در مسابقات هاکی روی یخ و چمن فیراکاپ

تاریخ انتشار : 1397/12/14

تیم رباتیک دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی - واحد میرداماد در مسابقات فیراکاپ 2019 موفق به کسب دو رتبه برتر شد.

تیم رباتیک دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی - واحد میرداماد در مسابقات فیراکاپ 2019 موفق به کسب دو رتبه برتر شد. میردامادی ها با دو تیم در این رقابت ها شرکت کردند و دو مقام قهرمانی به دست آوردند.

«نوید مظاهری»، «میکائیل خزائنی»، «محمدرضا نجفی»، «علی شکوهی بهار» و «آروین غفوریان» از واحد میرداماد در لیگ هاکی روی چمن موفق به کسب مقام اول در لیگ اصلی و قهرمان قهرمانان شدند.«پارسا سلامی» و «آرمین سوزنی» هم در لیگ هاکی روی یخ موفق به کسب مقام اول در لیگ اصلی و قهرمان قهرمانان شدند.

 تیم های میردامادی مدتی قبل نیز در مسابقات آسیا، اقیانوسیه 2018 موفق به کسب رتبه شده بودند. میردامادی ها در رقابت های فوتبالیست سنگین وزن رتبه دوم را به دست آوردند.

تقدیر از قهرمانان میردامادی

اعضای تیم رباتیک دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد میرداماد بعد از بازگشت از مسابقات فیراکاپ 2018 توسط «مجدی نیک دهقان» مدیر مدرسه و «محمد مالکی» مسئول پژوهشی مجتمع مورد تقدیر قرار گرفتند. «مجید نیک دهقان» مدیر دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد میرداماد در این مراسم از زحمات دانش آموزان موفق میردامادی تشکر کرد و از آن ها خواست همانند دوران تحصیلشان افرادی موفق و مفیدی برای کشورشان باشند.

هشتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (فیراکاپ آزاد ایران 2019) از روز 10 الی 13 اسفند برگزار شد.