اخبار مدرسه

5 رتبه برتر حاصل کار پژوهشگران علامه ای در کیش

تاریخ انتشار : 1397/9/19

کاروان اعزامی مجتمع علامه طباطبایی دست پر از مسابقات ربوکاپ آزاد ایران بازگشت.

تیم های رباتیک مجتمع علامه طباطبایی در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران و مسابقات آسیا و اقیانوسیه 5 مقام برتر کسب کردند. در این رقابت ها که از 14 تا 18 آذرماه در جزیره کیش برگزار شد، تیم های علامه ای در 5 لیگ حضور داشتند.

در پایان این مسابقات، در لیگ «رسکیو لاین» تیم متشکل از «نیما امیرغیاثوند» از واحد گلستان، «ارشاک خوشنویس» از واحد آبشناسان، «رایکا ذولفقاری» از واحد دوره اول پاسداران و «علیرضا نجفی» از واحد آبشناسان موفق به کسب مقام سوم شد.

در لیگ «رسکیو مایز» هم تیم علامه طباطبایی رتبه سوم را کسب کرد. در این تیم «عرفان ریاضتی» از واحد دوره دوم پاسداران، «مانی توفیق» و «ایلیا جهانبانی» از واحد آبشناسان و «امیررضا موسوی» از واحد دوره اول پاسداران حضور داشتند. در همین لیگ عنوان بهترین پوستر مسابقات هم به علامه ای ها رسید.

در لیگ Insitu هم تیم «ایلیا جهانبانی» و «امید قشلاقیان» از واحد آبشناسان موفق به کسب رتبه سوم شدند. همچنین در بخش فوتبالیست سنگین وزن تیم مجتمع علامه طباطبایی رتبه دوم را به دست آورد. در این تیم «علی شکوهی بهار»، «محمدرضا نجفی»، «میکائیل خزائنی»، «نوید مظاهری»، «پارسا سلامی» و «آروین غفوریان» همه از واحد میرداماد حضور داشتند.

اردوی آماده سازی تیم های رباتیک برای شرکت در دومین دوره مسابقات آسیایی جزیره کیش از اواخر تیر آغاز شد. با شروع سال تحصیلی هم جلسات تمرینی تیم ها برگزار شد و تا روز قبل از اعزام دانش آموزان ادامه یافت.