اخبار مدرسه

برنامه اردوی 12 روزه واحد پاسداران اعلام شد

تاریخ انتشار : 1397/2/15

آخرین اردوی مطالعاتی دانش آموزان پایه دهم دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد پاسداران در سال تحصیلی جاری از امروز شنبه 15 اردیبهشت آغاز شد.

آخرین اردوی مطالعاتی دانش آموزان پایه دهم دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد پاسداران در سال تحصیلی جاری از امروز شنبه 15 اردیبهشت آغاز شد. مدت این اردو 12 روز است و برای دانش آموزان هر دو رشته ریاضی و تجربی در نظر گرفته شده است. این اردو در محل مدرسه برگزار می شود.

اردوی مطالعاتی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ١٤:٣٠ شروع خواهد شد و تا ساعت ١٨:١٥ ادامه دارد. اردو در روزهای پنجشنبه هم از ساعت ١٠:٣٠ شروع خواهد شد و تا ساعت١٤:٢٠ ادامه خواهد داشت.

در این اردو 5 بازه مطالعاتی برای هر فرد در نظر گرفته می شود که بازه اول تا سوم در مدرسه و بازه های چهارم و پنجم آن در منزل انجام خواهد شد. همچنین  برنامه ای پیشنهادی به هر دانش آموز ارائه می شود که متناسب با وضعیت آموزشی هر فرد است. این برنامه ویژه باعث می شود تا مطالعه و رفع اشکال همه دروس اختصاصی تا 29 اردیبهشت ماه به طور کامل انجام شود.

شرکت در این اردو کاملا اختیاری بوده و تنها دانش آموزانی که رضایت نامه خود را قبل از شروع اردوی مطالعاتی تحویل داده باشند امکان شرکت در اردوی مطالعاتی را دارند.

برنامه اردوی مطالعاتی پایه دهمی های واحد پاسداران به این شرح است: