اخبار مدرسه

آغاز مرحله اول اردوی مطالعاتی دانش آموزان پایه یازدهم واحد شریعتی

تاریخ انتشار : 1397/2/15

مرحله اول اردوی مطالعاتی جمع بندی دانش آموزان دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد شریعتی از امروز 15 اردیبهشت ماه آغاز شد.

اردوی مطالعاتی جمع بندی ترم دوم دانش آموزان دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد شریعتی از شنبه 15 اردیبهشت ماه آغاز شد. این اردو مختص به دانش آموزان پایه یازدهم است و در دو مرحله برگزار خواهد شد.

مرحله اول این اردو تا 19 اردیبهشت است و در محل مدرسه برگزار می شود. در این مرحله دانش آموزان تا ساعت 15:30 به طور ویژه به مرور، جمع بندی و تست زنی دروس می پردازند. همچنین دانش آموزان می بایست به مدت 180 دقیقه در منزل مطالعه درسی خود را ادامه دهند.

دانش آموزان پایه یازدهم برای شرکت در این اردو به چهار گروه تقسیم شده و روند مطالعاتی هر گروه با توجه یه سطح آموزشی آن مشخص شده است. حضور همه دانش آموزان در این مرحله از اردو الزامی است.

مرحله دوم اردوی مطالعاتی دانش آموزان واحد شریعتی هم از 22 تا 26 اردیبهشت برگزار خواهد شد. این مرحله از اردو به صورت شبانه روزی برگزار خواهد شد. محل مرحله دوم اردو، اردوگاه صاحب الزمان واقع در شهرک شهید محلاتی است و دانش آموزان به صورت اختیاری می توانند در آن ثبت نام کنند.