اخبار مدرسه

پایان اردوی 40 روزه پاسدارانی ها با آزمون آزمایشی

تاریخ انتشار : 1397/1/29

دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد پاسداران پس از 40 روز اردوی مطالعاتی، روز جمعه 31 فروردین ماه در آزمون آزمایشی شرکت می کنند.

دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد پاسداران جمعه 31 فروردین ماه در آزمون آزمایشی شرکت می کنند. این آزمون ساعت 8 صبح آغاز می شود و حضور همه دانش آموزان در آن الزامی است.

 پاسدارانی ها برای موفقیت در این آزمون اردوی 40 روزه ای را برگزار کردند. این اردو از 20 اسفند ماه آغاز شد و پنج شنبه 30 فروردین به پایان می رسد. دانش آموزان پایه چهارم واحد پاسداران در اسفند ماه اردوی مطالعاتی خود را از ساعت 8 صبح تا 20 شب برگزار کردند.

اردو در تعطیلات نوروز هم ادامه یافت. برنامه ویژه پاسدارانی ها از 2 فروردین آغاز شد و تا 12 فروردین ادامه داشت. پاسدارانی ها در این مدت هر روز از ساعت 7 صبح تا 22 شب در سالن مطالعه دانشگاه امیرکبیر به مطالعه دروس پرداختند، رفع اشکال کردند و تست زدند. دانش آموزان پاسدارانی در این اردو در آزمون های جمع بندی دروس پایه هم شرکت کردند. آنها همچنین روز سه شنبه 7 فروردین در یک آزمون آزمایشی جامع شرکت کردند.

مرحله بعدی اردوی مطالعاتی دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان دوره دوم مجتمع علامه طباطبایی – واحد پاسداران از 14 تا پایان فروردین ماه در مدرسه برگزار می شود. در این مدت کلاسهای درس تشکیل شده و اردو بعد از ساعت مدرسه برگزار خواهد شد.