اخبار مدرسه

آغاز آزمون های 7 مرحله ای واحد شریعتی

تاریخ انتشار : 1396/12/9

دانش آموزان دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد شریعتی برای آزمون آزمایشی 18 اسفند در آزمون های ویژه ای شرکت می کنند.

دانش آموزان دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد شریعتی برای آزمون آزمایشی 18 اسفند ماه برنامه ویژه مطالعاتی دریافت کردند. این برنامه مطالعاتی از 5 اسفند آغاز شده و تا 17 اسفند ادامه خواهد داشت. طبق این برنامه دانش آموزان پایه یازدهم هر روز سه درس را به طور ویژه مطالعه خواهند کرد. روز قبل از آزمون نیز برنامه ویژه آموزشی برای پایه یازدهمی ها در نظر گرفته شده است.

 در کنار این برنامه مطالعاتی، آزمون های آمادگی هم برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. این آزمون ها 7 مرحله هستند و از روز دوشنبه 7 اسفند تا چهارشنبه 16 اسفند ادامه دارند. همه این آزمون ها ساعت 7 صبح در محل واحد شریعتی برگزار می شود.

آزمون آزمایشی جمعه 18 اسفند ماه از ساعت 9 صبح تا ساعت 12:45 در دبیرستان دوره دوم علامه طباطبایی – واحد شریعتی برگزار خواهد شد. در این امتحان دانش آموزان پایه یازدهم در دو رشته ریاضی و تجربی دروس فارسی، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی، زمین شناسی و شیمی را به صورت مشترک آزمون خواهند داد. همچنین دانش آموزان رشته ریاضی درس های حسابان، شیمی، آمار و احتمال و  فیزیک را امتحان می دهند.

برنامه آزمون های ویژه پایه یازدهم واحد شریعتی به این شرح است: