اخبار مدرسه

قهرمانی و نایب قهرمانی پاسدارانی ها در طلیعه نور

تاریخ انتشار : 1396/11/28

تیم های والیبال دبیرستان دوره دوم علاه طباطبایی – واحد پاسداران در المپیاد ورزشی طلیعه نور به دو مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.

تیم های والیبال دبیرستان دوره دوم علاه طباطبایی – واحد پاسداران در المپیاد ورزشی طلیعه نور خوش درخشیدند. در هفته دوم این مسابقات تیم پایه یازدهم واحد پاسداران قهرمان شد و تیم پایه دهم این مدرسه نیز به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

پایه دهم؛ نایب قهرمانی با سه پیروزی

تیم پایه دهم واحد پاسداران هفته اول رقابت های والیبال المپیاد ورزشی طلیعه نور را با پیروزی بر تیم واحد شریعتی آغاز کرد. پاسدارانی در این مسابقه کار سختی نداشتند و با نتیجه 15 بر5 و 15 بر6 پیروز این دیدار شدند.

پاسدارانی ها در بازی بعد خود به مصاف تیم پایه نهم فرمانیه رفتند که در بازی نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود. در این بازی نزدیک، ست اول را فرمانیه ای ها 15 بر11 پیروز شدند. اما تیم واحد پاسداران با کمک بازیکنان بلندقامتش ست دوم را 15 بر 13 برنده شد و کار به ست سوم کشیده شد. در این ست تیم واحد فرمانیه موفق شد 15 بر 13 پیروز شود. پاسدارانی ها با این شکست به هفته دوم مسابقات رسیدند.

در هفته دوم پاسدارانی های پایه دهم موفق شدند در ست شماری با نتیجه دو بر یک تیم پایه نهم واحد پاسداران را شکست دهند. این تیم در مرحله نیمه نهایی با تیم پایه نهم واحد آبشناسان مسابقه داد و با نتیجه دو بر یک در ست شماری برنده شد تا یک بار دیگر در فینال با تیم پایه نهم فرمانیه بازی کند.

بازی فینال اما برای پاسدارانی ها خوب شروع نشد و آنها در دو ست و با نتایج مشابه 15 بر 13 مغلوب تیم واحد فرمانیه شدند تا در نهایت به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کنند.

پایه یازدهم؛ کار آسان واحد پاسداران

بازی های والیبال پایه یازدهم با حضور دو تیم واحد شریعتی و واحد پاسداران و به صورت رفت و برگشت برگزار شد. در بازی اول تیم واحد پاسداران با نتایج 15 بر 3 و 15 بر10 واحد شریعتی را شکست داد. در بازی برگشت هم پاسدارانی ها عملکرد بهتری داشتند و در دوست مشابه 15 بر11 پیروز شده و قهرمان پایه یازدهم شوند.