اتاق خبر

شرایط و نحوه ثبت نام در دبستان ها اعلام شد

تاریخ انتشار : 1399/10/11

متقاضیان ثبت نام در دبستانهای پسرانه و دخترانه این خبر را بخوانند.

شرایط و نحوه ثبت نام در دبستان ها اعلام شد

ثبت نام پیش دبستان و دبستان های پسرانه و دخترانه مجتمع علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 1401-1400 از 13 دی ماه سال جاری آغاز شد.

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی با صدور اطلاعیه شماره 3  از متقاضیان پسر و دختر ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی دعوت کرد تا برای پیش ثبت نام در «سامانه ستاد ثبت نام» به نشانی اینترنتی www.alameh.ir  مراجعه کنند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «در آستانه بیست و نهمین سال فعالیت مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، پیش ثبت نام پیش دبستان و  دبستان های پسرانه و دخترانه برای سال تحصیلی 1401-1400 از تاریخ 99/10/13 آغاز می شود.» علاقه مندان ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی می توانند با ورود به سامانه و ثبت مشخصات نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایند.

اطلاعیه ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی، درباره شرایط پذیرش دانش آموز در دبستانهای علامه طباطبایی تصریح کرده است: «ثبت نام متقاضیان از طریق مصاحبه انجام می گیرد.»
 

مراحل ثبت نام برای دبستان ها به شرح زیر است:

  1. ورود به  سایت www.alameh.ir 
  2. ورود به بخش «سامانه ها» و انتخاب لینک «ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی».
  3. انتخاب پایه مورد نظر با در نظر گرفتن جنسیت دانش آموز.
  4. ثبت اطلاعات اولیه و دریافت کد و رمز عبور.
  5. ادامه فرایند ثبت نام و درنهایت تایید اطلاعات و دریافت کد رسید ثبت نام.

 

چه مدارسی را می توانید انتخاب کنید؟

دانش آموزان پسر می توانند در واحدهای پسرانه نیاوران و پاسداران ثبت نام کنند. واحدهای دخترانه تهرانپارس و  تجریش نیز پذیرای متقاضیان دختر خواهند بود.

متقاضیان ثبت نام توجه داشته باشند که پیش ثبت نام زمانی در سامانه به اتمام می رسد که «رسید ثبت نام» نمایش داده شود.

تذکر مهم: برای انجام پیش ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی ابتدا اطلاعیه ها را به دقت مطالعه نمایید. آنگاه از درگاهی که لینک آن در انتهای خبر برایتان گذاشته شده است به «سامانه ستاد ثبت نام» مراجعه کنید و مراحل خواسته شده در سامانه را به دقت پیگیری نمایید تا پیش ثبت نام شما تکمیل شود. 

 

از طریق کادرهای زیر ابتدا اینفوگرافی ثبت نام را  به دقت مطالعه نمایید و سپس وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید: