ستاد ثبت نام آزمون ورودی

ثبت نام در مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی آغاز شد

ستاد ثبت نام آزمون ورودی

* چگونه در آزمون ورودی مدارس علامه طباطبایی ثبت نام کنیم؟

 

* اطلاعات مربوط به ثبت نام در آزمون ورودی سال تحصیلی 1398-1397 به زودی بارگذاری می شود.اطلاعات زیر مربوط به سال قبل است.*

ثبت نام پایه هفتم دبیرستان های دوره اول و پیش دبستان و دبستان مجتمع علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 97 - 1396 آغاز شد.

ثبت نام دانش آموزان برای آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های دوره اول از هجدهم دیماه و ثبت نام دانش آموزان پیش دبستان و اول ابتدایی برای سنجش هوش و آزمون علمی از بیستم دیماه جاری آغاز شده است. اولیاء دانش آموزان پیش از آغاز مراحل ثبت نام لازم است اطلاعیه شماره 6 (مخصوص دبیرستان های دوره اول) و اطلاعیه شماره 7 (مخصوص پیش دبستان و دبستان) را ، که پایین صفحه آورده شده است، مطالعه نمایند. سپس دفترچه راهنمای آزمون ورودی را از همین صفحه دریافت (دانلود) نموده و به دقت مطالعه کنند.

 

 • شرط شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های دوره اول

- دارا بودن معدل کل حداقل 19 در کارنامه نوبت دوم سال پنجم ابتدایی و یا معدل حداقل 19 در کارنامه نوبت اول سال ششم ابتدایی شرط اصلی ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان های دوره اول مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی است.

 

 • مراحل ثبت نام برای آزمون ورودی پایه هفتم:
 1. از اینجا دفترچه راهنمای ثبت نام  آزمون ورودی را دریافت کرده و به دقت مطالعه نمایید.
 2. از طریق صفحه اصلی وب سایت www.alameh.ir   وارد بخش سامانه ها شوید و سامانه «ثبت نام آزمون ورودی» را انتخاب کنید. (از طریق همین صفحه هم می توانید وارد سامانه شوید.)
 3.  اطلاعات اولیه خواسته شده در سامانه ثبت نام را بصورت کامل تکمیل کنید.
 4. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت آن، ستاد ثبت نام از طریق پیامک، یک گذر واژه و رمز عبور بر روی تلفن همراهتان ارسال می کند.
 5.  در قسمت بالای سامانه ستاد ثبت نام، روی کلمه «ورود» کلیک کرده و وارد صفحه اصلی سامانه شوید. همان جا با استفاده از کد ملی و رمز عبور دریافتی وارد سامانه شده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید. تکمیل مراحل ثبت نام به معتی کامل کردن مشخصات، آپلود کارنامه و عکس دانش آموز است.
 6. با مشخص کردن زمان، در جلسه توجیهی حاضر می شوید و همانجا کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت می کنید. (زمان و مکان آزمون در کارت ورودی درج شده است.)
 7. آزمون ورودی پایه هفتم ساعت 10 صبح روز 21 اردیبهشت سال 96 در مدارس تابعه مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی برگزار می شود. (در تعیین حوزه آزمون، ستاد ثبت نام سعی خواهد کرد نزدیکترین مدرسه به محل زندگی داوطلبین را بعنوان حوزه آزمون در نظر بگیرد.)
 • چه مدارسی را می توانید انتخاب کنید؟ 

- شما می توانید پنج واحد میرداماد، آبشناسان، فرمانیه، گلستان و پاسداران را بعنوان واحد مدنظرتان برای تحصیل فرزندانتان انتخاب کنید. پیشنهادمی کنیم تا مسافت محل سکونت تا مدرسه را بعنوان اولویت مهم برای انتخاب واحد درخواستی مدنظر قرار دهید.

 

 • چه کسانی می توانند در دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی ثبت نام کنند؟

- از دانش آموزانی که در آزمون ورودی قبول شوند برای مصاحبه حضوری و ثبت نام در پایه هفتم دبیرستان های دوره اول مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی دعوت بعمل می آید.  

 

 • از طریق کادرهای زیر هم می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی را دریافت کنید هم می توانید مستقیما وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید: 

 

 

 

***  اطلاعیه های ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی درباره ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی ***

 

- نونهالانی که در تست سنجش هوش و آزمون علمی مدرسه قبول شوند می توانند در پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی- واحد نیاوران ثبت نام کنند. 

 

 • مراحل ثبت نام برای شرکت در تست سنجش هوش و آزمون ورودی پیش دبستان و دبستان علامه طباطبایی:
 1. از طریق صفحه اصلی وب سایت www.alameh.ir   وارد بخش سامانه ها شوید و سامانه «ثبت نام آزمون ورودی» را انتخاب کنید. (از طریق همین صفحه هم می توانید وارد سامانه شوید.)
 2.  اطلاعات اولیه خواسته شده در سامانه ثبت نام را بصورت کامل تکمیل کنید.
 3. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت آن، ستاد ثبت نام از طریق پیامک، یک گذر واژه و رمز عبور بر روی تلفن همراهتان ارسال می کند.
 4.  در قسمت بالای سامانه ستاد ثبت نام، روی کلمه «ورود» کلیک کرده و وارد صفحه اصلی سامانه شوید. همان جا با استفاده از کد ملی و رمز عبور دریافتی وارد سامانه شده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید. تکمیل مراحل ثبت نام به معتی کامل کردن مشخصات و عکس دانش آموز است.
 5. با مشخص شدن کردن زمان، در جلسه توجیهی و آزمون علمی و تست سنجش حاضر می شوید.

 

 • از طریق کادر زیر می توانید مستقیما وارد سامانه ستاد ثبت نام شوید: