ستاد ثبت نام آزمون ورودی

آغاز ثبت نام مدارس علامه طباطبایی برای سال تحصیلی 98-97

ستاد ثبت نام آزمون ورودی

ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی، آموزشی علامه طباطبایی، با صدور اطلاعیه های جداگانه ای، زمان ثبت نام در آزمون ورودی سال تحصیلی 98-1397 مدارس  علامه طباطبایی (پسرانه و دخترانه) را اعلام کرد.  

بنابر اطلاعیه های شماره 8 و 7 ستاد ثبت نام مجتمع علامه طباطبایی، ثبت نام در آزمون ورودی پایه هفتم دبیرستان های دوره اول علامه طباطبایی (پسرانه و دخترانه) برای سال تحصیلی 98-1397 از دوم دیماه 96 آغاز شده است.

این ستاد همچنین در اطلاعیه های شماره 10 و 9 از متقاضیان شرکت در آزمون ورودی پایه های هشتم و نهم دبیرستان های دوره اول پسرانه و دخترانه علامه طباطبایی (میان پایه) برای سال تحصیلی 98-1397، دعوت کرده است تا از دوم دیماه 96 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند

اطلاعیه های شماره 12 و 11 ستاد ثبت نام، آغاز ثبت نام در آزمون سنجش هوش متقاضیان پیش دبستان و دبستان های علامه طباطبایی (پسرانه و دخترانه) برای سال تحصیلی 98-1397 را نیز دوم دیماه 96 اعلام کرده است.

اولیاء دانش آموزان پیش از آغاز مراحل ثبت نام، لازم است اطلاعیه ها را بخوانند. سپس دفترچه راهنمای آزمون ورودی را از صفحات مربوطه دریافت (دانلود) نموده و به دقت مطالعه کنند. آنگاه مراحل ثبت نام را از طریق سامانه ستاد ثبت نام کامل نمایند.